bielickowo@gmail.com
tel. 601-636-448
OPEN

VIII Droga Kaszubska - rajd motocykli zabytkowych w BIELICKOWIEPodczas rajdu VIII Drogi Kaszubskiej kawalkada zabytkowych motocykli najwyższej klasy kolekcjonerskiej zawita w Muzeum Bielickowo. Można było podziwiać przybywające do muzeum  motocykle obecnie już zapomnianych producentów.

 

Swoje wdzięki będą prezentować pojazdy takich marek jak; Indian, BSA, New Imperial, Triumph, Sokół, Ariel, Imperia, Ardie, Royal Enfield, BMW, NSU, Norton, Zundapp, Sarolea, Panther, które królowały na ulicach głównie w latach dwudziestych i trzydziestych oraz krótko po II Wojnie Światowej.


 

 

Czytaj więcej: Zlot zabytkowych motocyklów - VIII Droga Kaszubska

22 maja 2016 roku grupa miłośników zabytkowej motoryzacji z Trójmiasta, Pomorza i Polski organizuje wyprawę szlakiem dawnych rajdów Monte Carlo. Przygotowania do wyprawy trwają już drugi rok i co kilka miesięcy uczestnicy spotykają się w celach organizacyjnych.

Tym razem, ci miłośnicy i pasjonaci samochodów zabytkowych, zjechali się w niedzielę 21 czerwca 2015 roku w Kawlach Dolnych w Prywatnym Muzeum „Kaszubska Zagroda - Bielickowo” państwa Gabrieli i Czesława Bielickich.

Czytaj więcej: Miłośnicy zabytkowej motoryzacji spotkali się w „Bielickowie”